Новини

ДО УВАГИ АДВОКАТІВ!! Рада адвокатів Львівської області запрошує адвокатів долучитися до роботи у Комітеті захисту прав адвокатів.

Основними завданнями члена комітету є участь у проведенні огляду, обшуку, затримання адвоката чи його володіння, отримання тимчасового доступу до речей та документів, що містять адвокатську таємницю.

Діяльність у комітеті не є оплачуваною. Участь у слідчих діях, подекуди передбачає тривалу зайнятість у слідчих діях, кілька годин на добу.

Потрібні кваліфіковані, досвідчені адвокати, які практикують у кримінальних справах. Необхідним є організованість, стресостійкість, готовність до ненормованого виконання обов'язків представника Ради, у будь який час доби, в тому числі у вихідні, неробочий час.

Відбір адвокатів, на яких буде покладений почесний обов'язок представника Ради при проведенні слідчих дій, відбуватиметься на конкурсній основі. Для участь у конкурсі, необхідно подати резюме із інформацією про Вашу професійну діяльність протягом останніх 7 років. Відібрані учасники, будуть запрошені на співбесіди. Строк подачі: до 31 жовтня 2019 року. Резюме подавати на електронну адресу: advokativzakhyst@gmail.com

Назад

Новини

Оголошення від КДКА Львівської області

Прийом документів та заяв про допуск до складання кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в січні 2022 року буде відбуватися за наступним графіком:

11.01. - 12.01.2022              з 12:00 до 15:00год

18.01.2022                           з 12:00 до 15:00год

25.01 – 26.01.2022               з 12:00 до 15:00год

Рада адвокатів Львівської області Вітає З прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай рік , який минає залишить кожному з нас лише приємні  та радісні моменти!

Новий рік принесе нові надії, плани, ідеї та віру у дива, які роблять нас кращими!

У рік новий ступаймо впевнено наповнені любовю, натхненням та радістю.

Бажаємо Веселих свят та гучної коляди!