Новини

Терміново щодо сплати щорічних внесків!!!

Щодо сплати щорічних внесків

на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування

 

            Шановні адвокати!

            Рада адвокатів Львівської області звертає Вашу увагу, що 31 січня 2020 року закінчився строк для сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

            Інформуємо, що порушення адвокатом порядку та строків сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, відповідно до Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, затвердженого рішенням Ради адвокатів України за № 176 від 13 жовтня  2018 року, вважається невиконанням рішення органу адвокатського самоврядування, є дисциплінарним проступком та підставою для застосування дисциплінарного стягнення у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю на строк від одного місяця до одного року.

                      Рада адвокатів Львівської області  нагадує про обв’язок сплатити щорічні внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2020  рік та попередні роки , погасивши  існуючу заборгованість. Повідомляємо, що готуються матеріали  до Дисциплінарної палати КДКА Львівської області для вирішення питання про притягнення адвокатів до дисциплінарної відповідальності і  застосування дисциплінарних стягнень у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю.

Назад

Новини

Оголошення від КДКА Львівської області

Прийом документів та заяв про допуск до складання кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в січні 2022 року буде відбуватися за наступним графіком:

11.01. - 12.01.2022              з 12:00 до 15:00год

18.01.2022                           з 12:00 до 15:00год

25.01 – 26.01.2022               з 12:00 до 15:00год

Рада адвокатів Львівської області Вітає З прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай рік , який минає залишить кожному з нас лише приємні  та радісні моменти!

Новий рік принесе нові надії, плани, ідеї та віру у дива, які роблять нас кращими!

У рік новий ступаймо впевнено наповнені любовю, натхненням та радістю.

Бажаємо Веселих свят та гучної коляди!