Новини

Терміново щодо сплати щорічних внесків

Щодо сплати щорічних внесків

на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування

 

 

            Шановні адвокати!

            Рада адвокатів Львівської області звертає Вашу увагу, що 31 січня 2018 року закінчився строк для сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

            Інформуємо, що порушення адвокатом порядку та строків сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, відповідно до п. 2.1., 2.2., 2.5. Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, затвердженого рішенням Ради адвокатів України за № 72 від 16 лютого 2013 року, вважається невиконанням рішення органу адвокатського самоврядування, є дисциплінарним проступком та підставою для застосування дисциплінарного стягнення у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю на строк від одного місяця до одного року.

            Рада адвокатів Львівської області повідомляє, що окремі адвокати грубо та систематично порушують обов'язок сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, всупереч вимог Закону України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність” та вказаного вище Положення.

            Підсумовуючи вищезазначене, Рада адвокатів Львівської області просить Вас терміново, у строк до 27 травня 2018 року, сплатити щорічні внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2018 рік та погасити існуючу заборгованість щодо сплати внесків, яка виникла за попередній період.

            У разі не виконання вказаних вимог, матеріали щодо виявлення порушень порядку та строків сплати внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування будуть скеровані до Дисциплінарної палати КДКА Львівської області для вирішення питання про притягнення адвокатів до дисциплінарної відповідальності та застосування дисциплінарних стягнень у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю.

 

            З повагою,

Голова Ради адвокатів Львівської області                                                                       Павлишин Б.Я.

Назад

Новини

Оголошення від КДКА Львівської області

Прийом документів та заяв про допуск до складання кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в січні 2022 року буде відбуватися за наступним графіком:

11.01. - 12.01.2022              з 12:00 до 15:00год

18.01.2022                           з 12:00 до 15:00год

25.01 – 26.01.2022               з 12:00 до 15:00год

Рада адвокатів Львівської області Вітає З прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай рік , який минає залишить кожному з нас лише приємні  та радісні моменти!

Новий рік принесе нові надії, плани, ідеї та віру у дива, які роблять нас кращими!

У рік новий ступаймо впевнено наповнені любовю, натхненням та радістю.

Бажаємо Веселих свят та гучної коляди!