Новини

з 27 до 29 листопада 2015 року. ІV МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ З ПРАКТИКИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СУДУ З ПРАВ ЛЮДИНИ

 

Координатор проектів ОБСЄ в Україні спільно з Львівським національним університетом імені Івана Франказапрошує до участі у ІV Міжнародному форумі з практики Європейського суду з прав людини, що відбуватиметься у м. Львові з 27 до 29 листопада 2015 року.

Захід проводиться в межах проекту «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя», метою якого є зміцнення захисту прав людини при здійсненні правосуддя в Україні. Проект реалізується Координатором проектів ОБСЄ в Україні у співпраці з Верховним Судом України, Вищим адміністративним судом України та Національною школою суддів України.

Робота попередніх щорічних Міжнародних форумів у 2011-2014 роках привернула увагу широкого кола фахівців у сфері права. Цього року, з-поміж інших експертів, доповідачами на Форумі будуть, як і раніше, судді та юристи Європейського суду з прав людини, відомі адвокати та науковці України.

До участі у Форумі на конкурсній основі запрошуються судді, адвокати та інші фахівці у галузі права. Усі охочі приєднатись до роботи Форуму мають надіслати  есе (обсягом не більше 1 сторінки A4, шрифт - Times New Roman, кегль 12) на тему «Як я застосовую Конвенцію про захист прав людини і основоположних свобод та практику Європейського суду з прав людини у своїй професійній діяльності» та резюме (обсяг – до 2 сторінок друкованого тексту, шрифт TimesNewRoman 12) до 27 жовтня 2015 р. на електронну адресу Anna.Kharchenko@osce.org (контактна особа – Aнна Харченко). Виключно переможці конкурсу будуть повідомлені організаційним комітетом про можливість взяти участь у Форумі.

Учасникам з інших міст будуть відшкодовані витрати на проїзд до та з м. Львова у межах тарифу «купе». Проживання та харчування учасників забезпечують організатори Форуму.

Для підтвердження Вашої участі, а також у разі виникнення будь-яких запитань щодо організації та проведення Форуму, звертайтесь, будь ласка, до Aнни Харченко за зазначеною вище електронною адресою.

 

Назад

Новини

Оголошення від КДКА Львівської області

Прийом документів та заяв про допуск до складання кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в січні 2022 року буде відбуватися за наступним графіком:

11.01. - 12.01.2022              з 12:00 до 15:00год

18.01.2022                           з 12:00 до 15:00год

25.01 – 26.01.2022               з 12:00 до 15:00год

Рада адвокатів Львівської області Вітає З прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай рік , який минає залишить кожному з нас лише приємні  та радісні моменти!

Новий рік принесе нові надії, плани, ідеї та віру у дива, які роблять нас кращими!

У рік новий ступаймо впевнено наповнені любовю, натхненням та радістю.

Бажаємо Веселих свят та гучної коляди!