Новини

Засідання Дисциплінарної палати КДКА Львівської області у жовтні 2021р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання дисциплінарної палати КДКА Львівської області

22 жовтня 2021 року

 

ІІ

Розгляд скарг щодо поведінки адвокатів:

1

10:30

Розгляд 

- скарги Л.

- щодо поведінки адвоката Л. 

Доповідач:

Коваль Андрій Федорович

 

2

11:00

Розгляд

- ухвали Сихівського районного суду м. Львова

від 17.05.2021 р. справа № 464/4102/20

пр. № 1-кп/464/39/21 

-щодо поведінки адвоката Р.

Доповідач:

Лозан Сергій Іванович

 

3

11:15

Розгляд

- ухвали Залізничного районного суду м. Львова

від 20.07.2021 р. справа № 462/3759/18

пр. № 1-кп/462/51/21 -щодо поведінки адвоката Р.

Доповідач:

Лозан Сергій Іванович

 

4

11:30

Розгляд

- скарги Б.

-щодо поведінки адвоката  П.

Доповідач:

Коваль Андрій Федорович 

 

5

12:00

Розгляд

- скарги М.

- щодо поведінки адвоката М.

Доповідач:

Саміло Любов Василівна

 

6

12:30

Розгляд 

- ухвали Кам»янка-Бузького районного суду Львівської області від 02.09.2021 р

- щодо поведінки адвоката Д.

Доповідач:

Іванов Олег Олександрович

 

7

13:00

Розгляд 

- скарги Ф.

- щодо поведінки адвоката К.

Доповідач:

Іванов Олег Олександрович

 

8

13:30

Розгляд

- ухвалиТрускавецького міського суду Львівської області від 05.08.2021 р. справа № 457/425/19 провадження № 1-кп/457/8/21 

- щодо поведінки адвоката Г.

Доповідач:

Лозан Сергій Іванович



 

9

14:00

Розгляд

- скарги Торгово-промислової палати України 

- щодо поведінки адвоката М.

Доповідач:

Лисович Іван Ігорович

 

ІІІ.

Розгляд подань Ради адвокатів Львівської області про притягнення до дисциплінарної відповідальності з підстав порушення порядку сплати (несплати, сплати не у повному розмірі, прострочення сплати) щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, наступних адвокатів:

     






Доповідач:

Іванов О.О.

16:00 год.

1.

          2.

          3.

          4.

          5.

          6.

          7.

          8. 

          9.

        10.

        11.

        12.

        13.

        14.

        15.

        16.

        17.

        18.

Блюсович  Любомир Ярославович

Богоніс Зоряна  Володимирівна

Бордуляк  Оксана Володимирівна  

Винничук  Андрій Миколайович

Гук  Володимир Йосипович

Гур’єва Наталія  Борисівна    

Демідюк  Олександр Олексійович

Дикач   Володимир Іванович

Долгополов  Дмитро  Сергійович    

Заплатинський  Василь Бенедиктович    

Коваленко  Станіслав Панасович   

Літовченко Людмила Рафаїлівна

Проць Остап Васильович

Попадчук Людмила Сергіївна

Поліщук Марія Михайлівна

Базилевич Зоряна Орестівна

Андренко Володимир Іванович

Антонова Лариса Олександрівна

 
     




Доповідач

Лисович І.І. 

16:15 год.

19.

20.

        21.

        22.

        23.

        24.

        25.

        26.

        27.

Іванцюх  Ірина Петрівна

Іванюк  Ігор Миколайович

Камінська Марія Олександрівна  

Кириленко Зоряна  Олександрівна

Кіска  Мирон Іванович

Кіщак  Ярослав Григорович     

Ковальська Мар’яна Євгенівна     

Петлевич Ольга Ярославівна

Петрик Андрій Васильович

 

        28.

        29.

        30.

        31.

        32.

        33.

        34.

        35.

Партика Олександр Якович

Паламар Ярослав Володимирович

Корець  Іван Вікторович

Гузьо  Оксана Романівна  

Горбатюк  Надія Володимирівна   

Воєводін  Василь Іванович    

Брич  Любомир Володимирович     

Борсук  Людмила Іванівна    

 

Доповідач

Лозан С.І.

16:30 год.










Доповідач

Коваль А.Ф.

16:45 год.

        36.

        37.

        38.    

        39.

        40.

        41.

        42.

        43.

        44.

        45.

Бєлкіна Наталія Володимирівна

Кіндзера  Ігор Ярославович

Костишак  Василь Михайлович

Кулявець  Зіновій Федорович

Ліпенцева  Катерина Вікторівна

Лозинський  Володимир Володимирович

Пилипів Роман Олексійович

Подюк Наталія Сергіївна

Покотило Роман Васильович

Рудий  Олег Остапович

 

46.

47.

48.

49.

50.

51.

Баїк Ярослав Григорович    

Габа  Ігор  Стефанович   

Малетько Володимир  Петрович 

Николаєва  Ірина Мирославівна   

Олійник Олег Ярославович  

Сало Андрій Іванович

 

Доповідач

Мисенко С.А.

17:00 год.






17:15 год

52.

53.

54.

55.

56.

57.

Котько  Микола Миколайович    

Лойко  Ігор Маркович  

Онишко  Наталія Петрівна   

Остапик  Оксана Павлівна    

Павлович  Тереза Антонівна    

Сидорак Олег Дмитрович

 

Назад