Новини

Засідання Кваліфікаційної палати КДКА Львівської області у червні 2018 року

05.06.2018р. об 11.00 год. відбудеться складення письмової частини кваліфікаційного іспиту та 19.06.2018 р. о 10.00 відбудеться складення усної частини кваліфікаційного іспиту. 

Перелік осіб які викликаються на кваліфікаційний іспит:

1. Билень Ірина Миколаївна
2. Стадник Андрій Любомирович
3. Назарко Андрій Романович
4. Магас Наталія Зіновіївна
5. Черненко Оксана Євгенівна
6. Томашевська Ірина Ярославівна
7. Охота Сергій Олексійович
8. Солтис Богдан Михайлович
9. Кацер Юрій Ігорович
10. Матвієнко Світлана Миколаївна
11. Бурдіна Наталія Ігорівна
12. Мінько Яна Сергіївна
13. Данкевич Оксана Ігорівна
14. Олексів Ігор Ігорович
15. Чемерис Ірина Іванівна
16. Пукаляк Тарас Михайлович
17. Колос Ельвіра Богданівна
18. Коропецька Надія Володимирівна

06.06.2018р. об 11.00 год. відбудеться складення письмової частини кваліфікаційного іспиту та 20.06.2018 р. о 10.00 відбудеться складення усної частини кваліфікаційного іспиту. 

Перелік осіб які викликаються на кваліфікаційний іспит:

1. Чумак Сергій Геннадійович
2. Михайленко Євген Олександрович
3. Мацух Юлія Іванівна
4. Новосілець Олеся Ярославівна
5. Літава Юлія Михайлівна
6. Улинець Ольга Миколаївна
7. Юзва Андрій Ярославович
8. Чорномаз Андрій Васильович
9. Малик Надія Іванівна
10. Лісний Василь Ігорович
11. Петришин Ірина Михайлівна
12. Кожушко Лілія Володимирівна
13. Літвінов Сергій Вікторович
14. Репій Ярослав Васильович
15. Рослюк Тарас Сергійович
16. Мота Ярина Ярославівна
17. Бабенко Андрій Ігорович

 

12.06.2018р. об 11.00 год. відбудеться складення письмової частини кваліфікаційного іспиту та 26.06.2018 р. о 10.00 відбудеться складення усної частини кваліфікаційного іспиту. 

Перелік осіб які викликаються на кваліфікаційний іспит:

1. Перун Ярина Юріївна
2. Коновалова Марта Ігорівна
3. Крив’як Данило Романовича
4. Тимчук Володимир Юрійович
5. Кубай Тарас Євгенович
6. Деркач Андрій Іванович
7. Гринишин Петро Степанович
8. Луник Віталій Дмитрович
9. Трофимчук Оксана Вікторівна
10. Могильницький Андрій Андрій Миколайович
11. Савицька Мар’яна Мар’янівна
12. Винниченко Михайло Петрович
13. Кузьмишин Едуард Миколайович
14. Яремко Павло Олегович
15. Головко Олександр Вадимович
16. Федчишин Андрій Євгенович
17. Василюк Богдан Іванович

 

13.06.2018р. об 11.00 год. відбудеться складення письмової частини кваліфікаційного іспиту та 27.06.2018 р. о 10.00 відбудеться складення усної частини кваліфікаційного іспиту. 

Перелік осіб які викликаються на кваліфікаційний іспит:

1. Коробов Костянтин Костянтинович
2. Солоніна Євгенія Борисівна
3. Тетерка Юрій Юрійович
4. Івановчи Андрій Володимирович
5. Сціра Тетяна Іванівна
6. Олійник Андріана Робертівна
7. Кленик Дана Данилівна
8. Брацук Іван Зіновійович
9. Сидорак Богдан Григорович
10. Солдан Андрій Миколайович
11. Мандрусяк Марко Любомирович
12. Каблак Юрій-Іван Петрович
13. Копанський Микола Львович
14. Висоцька Кристина Степанівна
15. Токаренко Юрій Юрійович
16. Шнайдер Катерина Богданівна
17. Бучковський Сергій Васильович

Назад

Новини

Оголошення від КДКА Львівської області

Прийом документів та заяв про допуск до складання кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в січні 2022 року буде відбуватися за наступним графіком:

11.01. - 12.01.2022              з 12:00 до 15:00год

18.01.2022                           з 12:00 до 15:00год

25.01 – 26.01.2022               з 12:00 до 15:00год

Рада адвокатів Львівської області Вітає З прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай рік , який минає залишить кожному з нас лише приємні  та радісні моменти!

Новий рік принесе нові надії, плани, ідеї та віру у дива, які роблять нас кращими!

У рік новий ступаймо впевнено наповнені любовю, натхненням та радістю.

Бажаємо Веселих свят та гучної коляди!