Новини

Засідання Кваліфікаційної палати КДКА Львівської області у листопаді 2018 року

06.11.2018р. об 11.00 год. відбудеться складення письмової частини кваліфікаційного іспиту та 20.11.2018 р. о 10.00 відбудеться складення усної частини кваліфікаційного іспиту. 

Перелік осіб які викликаються на іспит:

1. Михалюк Ольга Василівна
2. Ємельянова Анна Мирославівна
3. Кириченко Валентина В’ячеславівна
4. Полюга Микола Зенонович
5. Сай Володимир Богданович
6. Кричковська Мар’яна Орестівна
7. Наконечна Мирослава Петрівна
8. Полянський Тарас Тарасович
9. Крук Ірина Вікторівна
10. Коцай Ганна Любомирівна
11. Паращич Леся Василівна
12. Гнатишак Олег Володимирович
13. Гнатів Юрій Миколайович
14. Порушник Алла Анатоліївна
15. Харчук Володимир Миронович
16. Партика Наталія Станіславівна
17. Бабюк Олена Володимирівна
18. Денько Мирослав Володимирович

 

07.11.2018р. об 11.00 год. відбудеться складення письмової частини кваліфікаційного іспиту та 21.11.2018 р. о 10.00 відбудеться складення усної частини кваліфікаційного іспиту. 

Перелік осіб які викликаються на іспит:

1. Ковальчук Христина Ярославівна
2. Гасюк Тарас Богданович
3. Шмотолоха Оксана Петрівна
4. Копко Ірина Василівна
5. Гимон Ігор Володимирович
6. Наумець Анастасія Глєбівна
7. Федорович Ірина Володимирівна
8. Палій Марія Василівна
9. Криштоф Мирослав Богдонович
10. Зеліско Тарас Михайлович
11. Чупа Ірина Ігорівна
12. Пешко Ірина Володимирівна
13. Педько Мар’яна Богданівна
14. Вільшинський Юрій Богданович
15. Чорній Віталі1 Олександрович

 

13.11.2018р. об 11.00 год. відбудеться складення письмової частини кваліфікаційного іспиту та 27.11.2018 р. о 10.00 відбудеться складення усної частини кваліфікаційного іспиту. 

Перелік осіб які викликаються на іспит:

1. Беднарський Володимир Вікторович
2. Бук Мирослава Олегівна
3. Дмитрук Максим Богданович
4. Кочерган Максим Богданович
5. Гнідець Андрій Павлович
6. Струс Наталія Ярославівна
7. Сисин Лілія Вікторівна
8. Павлишин Катерина Олександрівна
9. Гнідець Соломія Іванівна
10. Бісик Назарій Михайлович
11. Хлопецький Олександр Олександрович
12. Янів Михайло Васильович
13. Гривняк Ганна Тарасівна
14. Баллод Яна Євгенівна
15. Зошій Юрій Йосипович
16. Кожухівська Галина Василівна
17. Подгородний Сергій Данилович

 

 

14.11.2018р. об 11.00 год. відбудеться складення письмової частини кваліфікаційного іспиту та 28.11.2018 р. о 10.00 відбудеться складення усної частини кваліфікаційного іспиту. 

Перелік осіб які викликаються на іспит:

1. Партика Ольга Владиславівна
2. Гирич Олег Васильович
3. Бохонок Роман Романович
4. Кисельов Олег Євгенович
5. Торський Іван Михайлович
6. Кулеба Володимир Миколайович
7. Григорчук Наталія Володимирівна
8. Немоловська-Хмара Зоряна Петрівна
9. Савченко Петро Валентинович
10. Стецьків Наталія Іванівна
11. Орел Ілона Євгенівна
12. Євтух Оксана Сергіївна
13. Юрченко Володимир Васильович
14. Кизима Андрій Васильович
15. Росинець Олексій Валентинович

 

Назад

Новини

Оголошення від КДКА Львівської області

Прийом документів та заяв про допуск до складання кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в січні 2022 року буде відбуватися за наступним графіком:

11.01. - 12.01.2022              з 12:00 до 15:00год

18.01.2022                           з 12:00 до 15:00год

25.01 – 26.01.2022               з 12:00 до 15:00год

Рада адвокатів Львівської області Вітає З прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай рік , який минає залишить кожному з нас лише приємні  та радісні моменти!

Новий рік принесе нові надії, плани, ідеї та віру у дива, які роблять нас кращими!

У рік новий ступаймо впевнено наповнені любовю, натхненням та радістю.

Бажаємо Веселих свят та гучної коляди!