Новини

Засідання Кваліфікаційної палати КДКА Львівської області у лютому 2019 року

05.02.2019р. об 11.00 год. відбудеться складення письмової частини кваліфікаційного іспиту та 19.02.2019 р. о 10.00 відбудеться складення усної частини кваліфікаційного іспиту. 

Перелік осіб які викликаються на іспит:

  1. Русанюк Уляна 
  2. Замороз Роман 
  3. Андріїв Микола 
  4. Пеленський Тарас 
  5. Гораль Андрій 
  6. Воробель Уляна 
  7. Мороз Ірина 
  8. Карпель Олександра 
  9. Рудницька Марта 
  10. Рудницький Юлій 
  11. Несторович Богдан 
  12. Когут Наталія 
  13. Пуківська Ольга 
  14. Шамборський Андрій 
  15. Шугало Алоіза 

 

06.02.2019р. об 11.00 год. відбудеться складення письмової частини кваліфікаційного іспиту та 20.02.2019 р. о 10.00 відбудеться складення усної частини кваліфікаційного іспиту. 

Перелік осіб які викликаються на іспит:

  1. Угніч Ігор 
  2. Кондра Михайло 
  3. Ройко Андрій 
  4. Хміль Оксана 
  5. Кузів Оксана 
  6. Рут Олена 
  7. Скрипка Олег 
  8. Шумський Юрій 
  9. Тімцік Марта 
  10. Фединяк Уляна 
  11. Тахтарова Оксана 
  12. БосюрЛеся 
  13. Огоновський Олег 
  14. Цюмрак Ігор 
  15. Морозов Роман 
  16. Маланчук Софія 
 

12.02.2019р. об 11.00 год. відбудеться складення письмової частини кваліфікаційного іспиту та 26.02.2019 р. о 10.00 відбудеться складення усної частини кваліфікаційного іспиту. 

Перелік осіб які викликаються на іспит:

1. Германович Андрій Миколайович
2. Тунська Наталія Петрівна
3. Працьовитий Юрій Володимирович
4. Лойко Юрій Юрійович
5. Кубара Андріана Михайлівна
6. Марушій Тарас Антонович
7. Бринь Зоряна Богданівна
8. Колодій Маряна Богданівна
9. Колодій Петро Несторович
10. Бойчук Наталія Петрівна
11. Карпусь Олександр Миколайович
12. Кормилюк Олег Васильович
13. Поп Степан Вячеславович
14. Бабич Галина Миколаївна
15. Леонтьєва Наталія Теодорівна

13.02.2019р. об 11.00 год. відбудеться складення письмової частини кваліфікаційного іспиту та 27.02.2019 р. о 10.00 відбудеться складення усної частини кваліфікаційного іспиту. 

Перелік осіб які викликаються на іспит:

1. Лоза Юрій Ярославович
2. Крупенко Олександр Віталійович
3. Попович Юрій Іванович
4. Тарас Роман Васильович
5. Сорока Андрій Володимирович
6. Одноріг Василина Юріївна
7. Ханик Тарас Іванович
8. Кухар Ірина Мирославівна
9. Орлов Юрій Сергійович
10. Фрис Володимир Ярославович
11. Тімохова Ірина Іванівна
12. Анохін Роман Ігорович
13. Мартинюк Євген Олександрович
14. Фок Марта Орестівна
15. Ярема Оксана Григорівна
16. Кравчишин Андрій Михайлович

 

Назад

Новини

Привітання з Днем Незалежності.

Рада адвокатів Львівської області щиро вітає Вас
 із визначним святом — Днем незалежності України! Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу.
 Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.
Від усієї душі зичимо Вам і вашій родині міцного здоров’я,
щастя і благополуччя!
 
З повагою, Богдан Павлишин