Новини

Засідання Кваліфікаційної палати КДКА Львівської області у січні 2019 року

15.01.2019р. об 11.00 год. відбудеться складення письмової частини кваліфікаційного іспиту та 23.01.2019 р. о 10.00 відбудеться складення усної частини кваліфікаційного іспиту. 

Перелік осіб які викликаються на іспит:

1. Богонос Андрій Володимирович
2. Сердюк Марія Борисівна
3. Здрілко Євген Євгенович
4. Шарко Сергій Васильович
5. Дидик Ірина Вікторівна
6. Кіпчарська Наталія Валентинівна
7. Брильовська Оксана Романівна
8. Вільбіцький Олег Антонович
9. Жовнір Юрій Михайлович
10. Филипів Тарас Ігорович
11. Сенів Роксолана Михайлівна
12. Михайлишин Людмила Миколаївна
13. Поліщук Ольга Степанівна
14. Вовк Ірина Василівна
15. Кошулинська –Чуба Соломія Богданівна
16. Яцюк Христина Володимирівна

 

16.01.2019р. об 11.00 год. відбудеться складення письмової частини кваліфікаційного іспиту та 29.01.2019 р. о 10.00 відбудеться складення усної частини кваліфікаційного іспиту. 

Перелік осіб які викликаються на іспит:

1. Вавреньчук Степан Степанович
2. Холявка Ігор Ярославович
3. Чубак Наталія Василівна
4. Богдан Леся Богданівна
5. Зозуля Юрій Михайлович
6. Денис Андрій Миколайович
7. Осадча Зоряна Ігорівна
8. Черкун Уляна Миколаївна
9. Ілюшик Олена Миколаївна
10. Буляк Ігор Ярославович
11. Розман Василь Степанович
12. Яворська Марія Миколаївна
13. Шевчук Антон Володимирович
14. Січковська Інна Віталіївна
15. Смолинець Юлія Василівна
16. Козакевич Ростислав Васильович

 

22.01.2019р. об 11.00 год. відбудеться складення письмової частини кваліфікаційного іспиту та 30.01.2019 р. о 10.00 відбудеться складення усної частини кваліфікаційного іспиту. 

Перелік осіб які викликаються на іспит:

1. Коржан Ірина Володимирівна
2. Цебенко Оксана Василівна
3. Яремко Василь Олегович
4. М’яновська Галина Михайлівна
5. Сенюк Ірина Іванівна
6. Фургала Орест Юрійович
7. Чухрій Олександр Миколайович
8. Балян Олеся Яремівна
9. Янклевич Віталій Яремович
10. Кірова Христина Вікторівна
11. Козловський Андрій Володимирович
12. Хлівнюк Володимир Іванович
13. Куриляк Олександр Олександрович
14. Годяк Максим Іванович
15. Мелех Богдан Володимирович
16. Мелех Любомира Володимирівна
17. Бартман Людмила Бадріївна

Назад