УВАГА!!!! РАДА АДВОКАТІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗМІНИЛА РОБОЧУ АДРЕСУ.

НОВА АДРЕСА :

  м. ЛЬВІВ. вул. ЛЕСІ УКРАЇНКИ, БУДИНОК 5, ПОВЕРХ 3

тел.+38(063)821-99-29

 

До уваги керівники стажування!!!

    Рада адвокатів Львівської області повідомляє, що з метою оновлення даних у реєстрі керівників стажування та відповідно до Положення про організацію та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, Вам слід принести до 1 січня 2023 року копію довідки з податкової, якщо Ви зареєстровані – як адвокат (самозайнята особа, а не ФОП). Ви як керівники стажування не можете бути зареєстровані як ФОП, однак можлива реєстрація одночасно і як ФОП, і як адвоката. Якщо Ви перебуваєте в АО або АБ просимо надати копію виписка/витягу про форму діяльності. Якщо ви зареєстровані як ФОП (і не бажаєте перереєстровуватись) або взагалі не бажаєте продовжувати керівництво стажування, Вам слід принести заяву про виключення вас з реєстру керівників стажування.
   У разі неподачі документів, Вас буде не допущено до керівництва стажування.

Звільнення та відтермінування сплати щорічного внеску за 2023 рік.

   Рада адвокатів України встановила перелік категорій адвокатів, які можуть бути звільнені або мають пільги на зменшення чи відтермінування сплати щорічного внеску: особи з інвалідністю І та ІІ групи; особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій (в тому числі особи, які приймали участь у бойових діях на територіях інших держав); особи, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І та ІІ категорій; особи, які змушені залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації та набули відповідний статус.
   Заяви про звільнення, зменшення або відтермінування сплати щорічного внеску на 2023 рік подаються адвокатами до 31 грудня 2022 року.

Шановні адвокати!!!

Графік роботи:
понеділок— четвер: 09:00–18:00
п’ятниця                     : 09:00–17:00
Перерва                      : 13:00–14:00
При виникненні необхідності звернутись за номером
063 821 99 29

Шановні колеги!!!!

Член адвокатського самоврядування Львівської області перебуває в зоні бойових дій на нульовій позиці та потребує для підпозділу автомобіль  для виконання бойових завдань і інші нагальні речі. Машину вже знайдено, про купівлю домовлено, але гостро стоїть питання коштів. 
 
Окрім того, потрібні:
 • 2 набори інструментів для ремонту машин; 
 • зварювальний апарат;
 • електрична плитка (настільна, не індукційна);
 • бронежилет (чохол) plate carrier perun 4-20 rb mawka;
 • термобілизна розміру 4xl  (в поясі 130см);
 • спальники для мінусових температур.
Не недооцінюйте внески в розмірі 10, 20, 50 грн. Бо об’єднавшись всім, і таких внесків буде достатньо, щоб закрити збір.
 
Реквізити для допомоги: 
Якщо у вас наявні вище перелічені речі, або ви бажаєте придбати щось із переліку – телефон для контактів  067 370 83 94 (Ростислав).
 

УВАГА УВАГА!!! Зміна електроної пошти.

Рада адвокатів Львівської області звертає увагу, що з 01 січня 2021 року змінюється електронна пошта:

                                                 lviv.rada.adv@gmail.com

Генерація квитанцій на оплату щорічного внесків за 2023 доступна на сайті НААУ або особистому кабінеті на сайті НААУ

Оплату внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування у 2023 році можна здійснити на сайті НААУ або особистому кабінеті на сайті НААУ

     Автоматична генерація квитанцій доступна за цим посиланням для адвокатів, які внесені до ЄРАУ та мають електронний кабінет адвоката.
 
    До 31 січня 2023 року адвокати мають сплатити 70% внеску або 1878,80 грн на рахунки рад адвокатів регіонів і 30% внеску або 805,20 грн на рахунок Національної асоціації адвокатів України.
 
Звертаємо увагу адвокатів на те, що оплату необхідно здійснювати саме двома платежами на різні рахунки!!!
 
З питань внесків комунікація з НААУ здійснюється через емейл vnesok@mail.unba.org.ua
 

    Рада адвокатів України встановила перелік категорій адвокатів, які можуть бути звільнені або мають пільги на зменшення чи відтермінування сплати щорічного внеску: особи з інвалідністю І та ІІ групи; особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій (в тому числі особи, які приймали участь у бойових діях на територіях інших держав); особи, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І та ІІ категорій; особи, які змушені залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації та набули відповідний статус.

   Заяви про звільнення, зменшення або відтермінування сплати щорічного внеску на 2023 рік подаються адвокатами до 31 грудня 2022  року.

Адвокати мають можливість самостійно генерувати квитанцію на онлайн оплату щорічного внеску в особистому кабінеті на сайті НААУ.

 

Шановні колеги - адвокати Львівщини, помічники адвокатів та стажери!!!!

Команда нашої ради з футзалу "Львівські леви" гідно представляє адвокатський корпус Львівщини на всеукраїнських та міжнародних турнірах в Литві, Польщі та Україні, кубку УНБА; є лідером " Голд Бізнес ліги м. Львова".

 Створена команда функціонує за рахунок ентузіазму та самозабезпечення самих членів спортивного колективу. Спортивні амбіції та можливості адвокатів, з яких складається команда, дозволяють замахнутись на вищий рівень досягнень і достойно боротися з колективами, які на порядок краще забезпечені матеріальними можливостями: тренерською і лікарською підтримкою, спортивними залами, екіпіруванням, спортінвентарем та ін.

Потреби у видатках стали перевищувати можливості адвокатів-футболістів, а тому виникла необхідність звернутись за благодійною допомогою до наших небайдужих колег, які незначними коштами могли би надати матеріальну підтримку команді нашого адвокатського колективу напередодні кубка УНБА та участі в лізі.

Рахунок, на який можна внести свої благодійні кошти:

е-mail: fc_lviv.lions@ukr.net                                

ідент. код юридичної особи: 43307235                              

ОДЕРЖУВАЧ РАХУНКА:  Громадська організація "Футбольний клуб адвокатів Львівщини "Львівські Леви"            

ПАТ КБ«ПРИВАТБАНК»               

МФО: 325321, ЗКПО:43307235              

поточний рахунок:UA08 3253 2100 0002 6008 0537 6494 7                  

ПЛАТНИК     ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ           ВАЛЮТА       СУМА

 благодійний внесок на статутну діяльність   грн (UAH)     

ГО "ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ АВДОКАТІВ ЛЬВІВЩИНИ"

Видання книги

     В рамках національної програми « Увіковічнення  пам’яті про адвокатів України» підготовлено монографію про одного із  найвизначніших  адвокатів та громадських діячів Львівщини СТЕПАНА ФЕДАКА (співзасновник, голова Союзу Українських Адвокатів).
     Хто бажає долучитися до  фінансування  друку цієї книги благодійний внесок  можна перерахувати на наступний рахунок:
                 Одержувач: Рада адвокатів Львівської області
                 Банк: ТВБВ№ 10013/03 ЛОУ АТОБ  в м.Львові
                 П/р UA  583257960000026002301512121
                 ЕДРПОУ:38667099
                 МФО: 325796
                 Призначення: благодійний внесок для друку книги

Головна

Рада адвокатів Львівської області

є неприбутковою професійною організацією, яка відповідно до Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" створена і діє у системі органів Національної асоціації адвокатів України, як регіональна форма адвокатського самоврядування, на яку державою покладено виконання публічно-представницьких функцій недержавного самоврядного інституту у період між конференціями адвокатів регіону, що забезпечує здійснення захисту, представництва та надання правової допомоги на професійній основі - адвокатури України.

ДО УВАГИ АДВОКАТІВ , СТАЖИСТІВ і ПОМІЧНИКІВ       АДВОКАТІВ!!!

Звертаємо Вашу увагу, що обов’язкові курси для  адвокатів, помічників  та стажистів вже доступні для проходження.

 

Спеціальний курс з підвищення кваліфікації у випадку поновлення права на заняття адвокатською діяльністю

http://www.hsa.org.ua/adaptatsijnyj-kurs-v-profesiyu-advokata-dlya-stazhystiv-3/

 

Я хочу стати помічником адвоката. Який курс я маю прослухати?

Згідно з Положенням про помічника адвоката особа, яка хоче стати помічником адвоката, повинна прослухати спеціальний курс-інструктаж введення в професію помічника адвоката у Вищій школі адвокатури НААУ.

 http://www.hsa.org.ua/adaptatsijnyj-kurs-v-profesiyu-advokata-dlya-stazhystiv-2/

 

Я хочу пройти стажування. Який курс я маю прослухати?

Згідно з Положенням про організацію та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністюу період проходження стажування стажист зобов’язаний прослухати адаптаційний курс в професію адвоката у Вищій школі адвокатури Національної асоціації адвокатів України

http://www.hsa.org.ua/adaptatsijnyj-kurs-v-profesiyu-advokata-dlya-stazhystiv/

 

Де і як проходять обов’язкові курси?

Обов’язкові курси слухачі проходять онлайн. Курси складаються з теоретичного матеріалу у вигляді відеозаписів, текстів, документів та тестів і практичних завдань. Починати проходити курси можна одразу після оплати та отримання посилання для доступу до навчальної платформи. Проходити курси можна у зручний час та у будь якому темпі.

 

 

Сплата внесків за 2023 р.

Щорічний внесок адвоката на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування в 2023  році (до 31 січня 2023 року )складає 2684 гривень 00 копійок.

Положенням про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування (нова редакція), затвердженим рішенням Ради адвокатів України від 16 лютого 2013 року № 72, із подальшими змінами та доповненнями, встановлено, що адвокати сплачують щорічні внески до 31 січня поточного року двома платежами згідно наступного розподілу:

 • Шляхом перерахування 70% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок відповідної ради адвокатів регіону;
 • Шляхом перерахування 30% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок Національної асоціації адвокатів України.

 

Для Вашої зручності на офіційному порталі Національної асоціації адвокатів України передбачена можливість самостійно генерувати квитанцію на оплату щорічного внеску. 

http://erau.unba.org.ua/annual-contributions

 • Одержувач:  НААУ
Банк:  ПроКредит Банк
Р/р UA6232098400000 26009210281016
ЕДРПОУ:  38488439
 МФО:  320984
 Призначення:  щорічні  членські  внески  на  забезпечення  діяльності  адвокатського  самоврядування   -  30%  за  2023 рік  сума   805,20грн.  без  ПДВ. П,І, по-Батькові,№ св-ва.

 

 • Одержувач:  РАЛО
Банк:  ТВБВ№ 10013/03 ФЛОУ АТОБ в м.Львові
р/р  -    UA  633257960000026003300512121      
ЕДРПОУ:  38667099
МФО:  325796
Призначення:  щорічні  членські  внески  на  забезпечення  діяльності  адвокатського  самоврядування   -  70%  за  2023 рік  сума   1878,80грн.  без  ПДВ. П,І, по-Батькові,№ св-ва.
Для Вашої зручності на офіційному порталі Національної асоціації адвокатів України передбачена можливість самостійно генерувати квитанцію на оплату   за  адміністрування  послуг  з  оформлення  та  ведення  особової  справи  помічника  адвоката :

http://erau.unba.org.ua/annual-contributions

 Плата  за  адміністрування  послуг  з  оформлення  та  ведення  особової  справи  помічника  адвоката:

Одержувач:  НААУ                                       Платником зазначати АДВОКАТА.

Банк:  ПроКредит Банк
П/р  UA6232098400000 26009210281016         
ЕДРПОУ:  38488439
МФО:  320984
Призначення:  плата  за  адміністрування  послуг  з  оформлення  та  ведення  особової  справи  помічника  адвоката  -  прізвище,  імя,  по-батькові  помічника     -  30%  сума   1005,00грн.  без  ПДВ.

 

 

 • Одержувач:  РАЛО
    Банк:  ТВБВ№ 10013/03 ФЛОУ АТОБ в м.Львові
    П/р  UA  633257960000026003300512121
    ЕДРПОУ:  38667099
     МФО:  325796
     Призначення:  плата  за  адміністрування  послуг  з  оформлення  та      ведення  особової  справи  помічника  адвоката  -  прізвище,  імя,  по-  батькові  помічника     -  70%  сума  2345,00грн.  без  ПДВ.

 

Оплата за посвідчення помічника  адвоката:

 • Одержувач:  Рада адвокатів Львівської області                       
   Банк:  ТВБВ№ 10013/03 ФЛОУ АТОБ в м.Львові
    П/р  UA  583257960000026002301512121
    ЕДРПОУ:  38667099
     МФО:  325796
Призначення:  Відшкодування витрат по оплаті вартості виготовлення посвідчення для помічника – прізвище, ім’я, по-батькові. Сума: 100.00 грн