Шановні відвідувачі!

З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19) в приміщенні Ради адвокатів Львівської області в період різкого зростання у Львівській області кількості захворювань на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 та на підставі Протоколу № 44 від 28.10.2021 року Позапланового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
    з 30 жовтня 2021 року  Рада адвокатів Львівської області тимчасово переходить в обмежений режим роботи.
Прийом кореспонденції буде здійснюватися дистанційно за допомогою: скриньки для вхідної кореспонденції (Винниченка 6/8, 4 поверх); поштовими відправленнями.
    З метою отримання консультаційної інформації необхідно звернутись за тел.: (032)-255-36-64;  063-821-99-29
 Вихідна кореспонденція буде скеровуватися поштовим відправленням.
Нагадаємо, офіційні канали отримання інформації:
-       Офіційний сайт Ради адвокатів: https://unba.lviv.ua
-       E_mail: lviv.rada.adv@gmail.com
Просимо із розумінням поставитися до тимчасових незручностей!
Бережімо своє здоров’я та здоров’я оточуючих!

УВАГА УВАГА!!! Зміна електроної пошти.

Рада адвокатів Львівської області звертає увагу, що з 01 січня 2021 року змінюється електронна пошта:

                                                 lviv.rada.adv@gmail.com

Щодо сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування

  Інформуємо, що рішенням № VII-009/2020  ВКДКА затвердження узагальнення дисциплінарної практики КДКА щодо не сплати адвокатами щорічного внеску. 
                                Шановні адвокати!
            Рада адвокатів Львівської області звертає Вашу увагу, що 31 січня 2020 року закінчився строк для сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.
       Порушення адвокатом порядку та строків сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, відповідно до Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, затвердженого рішенням Ради адвокатів України за № 176 від 13 жовтня  2018 року, вважається невиконанням рішення органу адвокатського самоврядування, є дисциплінарним проступком та підставою для застосування дисциплінарного стягнення у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю на строк від одного місяця до одного року.
         Рада адвокатів Львівської області  нагадує про обв’язок сплатити щорічні внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2020  рік та попередні роки , погасивши  існуючу заборгованість. Повідомляємо, що готуються матеріали  до Дисциплінарної палати КДКА Львівської області для вирішення питання про притягнення адвокатів до дисциплінарної відповідальності і  застосування дисциплінарних стягнень у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю
 
З рішенням можно ознайомитись за наступним посиланням:

Видання книги

          В рамках національної програми « Увіковічнення  пам’яті про адвокатів України» підготовлено монографію про одного із  найвизначніших  адвокатів та громадських діячів Львівщини СТЕПАНА ФЕДАКА (співзасновник, голова Союзу Українських Адвокатів).
          Хто бажає долучитися до  фінансування  друку цієї книги благодійний внесок  можна перерахувати на наступний рахунок:
                   Одержувач: Рада адвокатів Львівської області
                   Банк: ТВБВ№ 10013/03 ЛОУ АТОБ  в м.Львові
                   П/р UA  583257960000026002301512121
                   ЕДРПОУ:38667099
                   МФО: 325796
                   Призначення: благодійний внесок для друку книги

Шановні колеги - адвокати Львівщини, помічники адвокатів та стажери!!!!

Команда нашої ради з футзалу "Львівські леви" гідно представляє адвокатський корпус Львівщини на всеукраїнських та міжнародних турнірах в Литві, Польщі та Україні, кубку УНБА; є лідером " Голд Бізнес ліги м. Львова".

 Створена команда функціонує за рахунок ентузіазму та самозабезпечення самих членів спортивного колективу. Спортивні амбіції та можливості адвокатів, з яких складається команда, дозволяють замахнутись на вищий рівень досягнень і достойно боротися з колективами, які на порядок краще забезпечені матеріальними можливостями: тренерською і лікарською підтримкою, спортивними залами, екіпіруванням, спортінвентарем та ін.

Потреби у видатках стали перевищувати можливості адвокатів-футболістів, а тому виникла необхідність звернутись за благодійною допомогою до наших небайдужих колег, які незначними коштами могли би надати матеріальну підтримку команді нашого адвокатського колективу напередодні кубка УНБА та участі в лізі.

Рахунок, на який можна внести свої благодійні кошти:

е-mail: fc_lviv.lions@ukr.net                                

ідент. код юридичної особи: 43307235                              

ОДЕРЖУВАЧ РАХУНКА:  Громадська організація "Футбольний клуб адвокатів Львівщини "Львівські Леви"            

ПАТ КБ«ПРИВАТБАНК»               

МФО: 325321, ЗКПО:43307235              

поточний рахунок:UA08 3253 2100 0002 6008 0537 6494 7                  

ПЛАТНИК     ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ           ВАЛЮТА       СУМА

 благодійний внесок на статутну діяльність   грн (UAH)     

ГО "ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ АВДОКАТІВ ЛЬВІВЩИНИ"

Видання книги

     В рамках національної програми « Увіковічнення  пам’яті про адвокатів України» підготовлено монографію про одного із  найвизначніших  адвокатів та громадських діячів Львівщини СТЕПАНА ФЕДАКА (співзасновник, голова Союзу Українських Адвокатів).
     Хто бажає долучитися до  фінансування  друку цієї книги благодійний внесок  можна перерахувати на наступний рахунок:
                 Одержувач: Рада адвокатів Львівської області
                 Банк: ТВБВ№ 10013/03 ЛОУ АТОБ  в м.Львові
                 П/р UA  583257960000026002301512121
                 ЕДРПОУ:38667099
                 МФО: 325796
                 Призначення: благодійний внесок для друку книги

Головна

Рада адвокатів Львівської області

є неприбутковою професійною організацією, яка відповідно до Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" створена і діє у системі органів Національної асоціації адвокатів України, як регіональна форма адвокатського самоврядування, на яку державою покладено виконання публічно-представницьких функцій недержавного самоврядного інституту у період між конференціями адвокатів регіону, що забезпечує здійснення захисту, представництва та надання правової допомоги на професійній основі - адвокатури України.

ДО УВАГИ АДВОКАТІВ , СТАЖИСТІВ і ПОМІЧНИКІВ       АДВОКАТІВ!!!

Звертаємо Вашу увагу, що обов’язкові курси для  адвокатів, помічників  та стажистів вже доступні для проходження.

 

Спеціальний курс з підвищення кваліфікації у випадку поновлення права на заняття адвокатською діяльністю

http://www.hsa.org.ua/adaptatsijnyj-kurs-v-profesiyu-advokata-dlya-stazhystiv-3/

 

Я хочу стати помічником адвоката. Який курс я маю прослухати?

Згідно з Положенням про помічника адвоката особа, яка хоче стати помічником адвоката, повинна прослухати спеціальний курс-інструктаж введення в професію помічника адвоката у Вищій школі адвокатури НААУ.

 http://www.hsa.org.ua/adaptatsijnyj-kurs-v-profesiyu-advokata-dlya-stazhystiv-2/

 

Я хочу пройти стажування. Який курс я маю прослухати?

Згідно з Положенням про організацію та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністюу період проходження стажування стажист зобов’язаний прослухати адаптаційний курс в професію адвоката у Вищій школі адвокатури Національної асоціації адвокатів України

http://www.hsa.org.ua/adaptatsijnyj-kurs-v-profesiyu-advokata-dlya-stazhystiv/

 

Де і як проходять обов’язкові курси?

Обов’язкові курси слухачі проходять онлайн. Курси складаються з теоретичного матеріалу у вигляді відеозаписів, текстів, документів та тестів і практичних завдань. Починати проходити курси можна одразу після оплати та отримання посилання для доступу до навчальної платформи. Проходити курси можна у зручний час та у будь якому темпі.

 

 

Сплата внесків за 2021 р.

Щорічний внесок адвоката на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування в 2021  році (до 31 січня 2021 року )складає 2270 гривень 00 копійок.

Положенням про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування (нова редакція), затвердженим рішенням Ради адвокатів України від 16 лютого 2013 року № 72, із подальшими змінами та доповненнями, встановлено, що адвокати сплачують щорічні внески до 31 січня поточного року двома платежами згідно наступного розподілу:

  • Шляхом перерахування 70% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок відповідної ради адвокатів регіону;
  • Шляхом перерахування 30% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок Національної асоціації адвокатів України.

 

Для Вашої зручності на офіційному порталі Національної асоціації адвокатів України передбачена можливість самостійно генерувати квитанцію на оплату щорічного внеску. 

http://erau.unba.org.ua/annual-contributions

  • Одержувач:  НААУ
Банк:  ПроКредит Банк
Р/р UA6232098400000 26009210281016
ЕДРПОУ:  38488439
 МФО:  320984
 Призначення:  щорічні  членські  внески  на  забезпечення  діяльності  адвокатського  самоврядування   -  30%  за  2021 рік  сума   681,00грн.  без  ПДВ. П,І, по-Батькові,№ св-ва.

 

  • Одержувач:  РАЛО
Банк:  ТВБВ№ 10013/03 ФЛОУ АТОБ в м.Львові
р/р  -    UA  633257960000026003300512121      
ЕДРПОУ:  38667099
МФО:  325796
Призначення:  щорічні  членські  внески  на  забезпечення  діяльності  адвокатського  самоврядування   -  70%  за  2021 рік  сума   1589,00грн.  без  ПДВ. П,І, по-Батькові,№ св-ва.
Для Вашої зручності на офіційному порталі Національної асоціації адвокатів України передбачена можливість самостійно генерувати квитанцію на оплату   за  адміністрування  послуг  з  оформлення  та  ведення  особової  справи  помічника  адвоката :

http://erau.unba.org.ua/annual-contributions

 Плата  за  адміністрування  послуг  з  оформлення  та  ведення  особової  справи  помічника  адвоката:

Одержувач:  НААУ                                       Платником зазначати АДВОКАТА.

Банк:  ПроКредит Банк
П/р  UA6232098400000 26009210281016         
ЕДРПОУ:  38488439
МФО:  320984
Призначення:  плата  за  адміністрування  послуг  з  оформлення  та  ведення  особової  справи  помічника  адвоката  -  прізвище,  імя,  по-батькові  помічника     -  30%  сума   975,00грн.  без  ПДВ.

 

 

  • Одержувач:  РАЛО
    Банк:  ТВБВ№ 10013/03 ФЛОУ АТОБ в м.Львові
    П/р  UA  633257960000026003300512121
    ЕДРПОУ:  38667099
     МФО:  325796
     Призначення:  плата  за  адміністрування  послуг  з  оформлення  та      ведення  особової  справи  помічника  адвоката  -  прізвище,  імя,  по-  батькові  помічника     -  70%  сума  2275,00грн.  без  ПДВ.

 

Оплата за посвідчення помічника  адвоката:

  • Одержувач:  Рада адвокатів Львівської області                       
   Банк:  ТВБВ№ 10013/03 ФЛОУ АТОБ в м.Львові
    П/р  UA  583257960000026002301512121
    ЕДРПОУ:  38667099
     МФО:  325796
Призначення:  Відшкодування витрат по оплаті вартості виготовлення посвідчення для помічника – прізвище, ім’я, по-батькові. Сума: 100.00 грн

 

Новини

Оголошення від КДКА Львівської області

Прийом документів та заяв про допуск до складання кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в грудні 2021 року буде відбуватися за наступним графіком:

07.12. - 08.12.2021              з 12:00 до 15:00год

14.12. - 15.12.2021              з 12:00 до 15:00год

21.12 – 22.12.2021               з 12:00 до 15:00год

До уваги СЕМІНАР!!!! 08.12.2021

Реєстрація на захід за посиланням:  https://cpd.hsa.org.ua
Захід безоплатний  Відбудеться з використанням онлайн-платформи ZOOM.
2  залікових бали (з правил адвокатської етики.)
 
Цього року більше заходів не буде!!!