Новини

До уваги адвокатів.18 жовтня 2019 року Асоціація адвокатів України запрошує Вас прийняти участь у міжнародному форумі – Lviv Criminal Law Forum.

Lviv Criminal Law Forum – це платформа для висвітлення та обговорення тенденцій судової практики, обмін думками щодо стратегії та тактики захисту в кримінальних провадженнях, особливостях співпраці зі слідчими органами, в тому числі новоутвореними та міжнародними, а також можливість зустрітися з колегами та познайомитися з провідними адвокатами країни.

Дата: 18 жовтня 2019 року (п'ятниця).
Місце проведення: Premier Hotel Dnister (м. Львів, вул. Матейка, 6).
Час заходу: 09:00 – 17:10.
Вартість участі для адвокатів Львівської області - 800 грн. за промокодом "РАУ"

Спікери:
 провідні адвокати та досвідчені юристи, судді різних інстанцій, представники слідчих та правоохоронних органів, науковці та інші.

Під час 3-х Сесій заходу ми поговоримо про таке:

право власності в рамках кримінального провадження (проблематика вручення повідомлень, передача арештованого майна на АРМА, проблематика статусу потерпілого та інших учасників кримінального провадження, повернення тимчасово вилученого майна);

- специфіка розслідування та судового розгляду окремих видів злочинів (вогнепальна зброя: тенденції судової практики, стратегія захисту у кримінальних провадженнях за ст.368 КК України, отримання виправдувального вироку, непоширені способи захисту в кримінальному процесі);

захист клієнтів при проведенні оперативно-слідчих дій ( НСРД/ОРД, спеціальна конфіскація, Інтерпол та міжнародна правова допомога).

Також учасників форуму чекає дискусійна панель, під час якої поговоримо про судову реформу, статус захисника, наслідки скасування «правок Лозового», перезапуск правоохоронної системи та багато іншого.

Генеральний партнер – АО «Arzinger»
Експертний партнер – EQUITY Law Firm
Партнери: ЮФ «Gracers», MЮФ «Kinstellar», АО «БМФ Правова група», АО «Юскутум», АО «Лещенко, Дорошенко і партнери».

Програма та реєстрація за посиланням: https://www.uaa.org.ua/forumi-i-zahodi/lviv-criminal-law-forum-18-10-2019


Маєте запитання?
Звертайтесь:
+ 38 067 239 86 90
forum@uaa.org.ua

Назад