Новини

ДО УВАГИ АДВОКАТІВ, ЯКІ НАДАЮТЬ БЕЗОПЛАТНУ ВТОРИННУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ

Згідно із рішенням Ради адвокатів України № 124 «Про внесення змін до Порядку ведення Єдиного реєстру адвокатів України», передбачається відображення в ЄРАУ відомостей щодо адвокатів, включених до Реєстру адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Відомості мають бути внесені до 10 січня 2023 року.

Інформацію можна подати двома способами:

1. Через Особистий кабінет адвоката.

- потрібно зайти в свій обліковий запис адвоката в Особистому кабінеті на сайті НААУ,

- в розділі «Редагування профілю» обрати відмітку про надання БПД,

- зберегти зміни.

2. До Ради адвокатів регіону за адресою робочого місця або до Ради адвокатів України.

- потрібно написати заяву (форма довільна) із зазначенням відомостей про перебування у Реєстрі адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та/або укладення контракту.

-якщо адвокат уклав контракт про надання БВПД, то він у заяві повідомляє лише його реквізити (сам контракт подавати не потрібно). У випадку закінчення строку дії контракту, про який адвокат повідомляв раніше, і укладення нового контракту, адвокат подає уточнені відомості про це.

-заява може бути подана особисто, поштою або в порядку електронного документообігу з накладенням електронного підпису.

Назад

Новини

СПІВЧУТТЯ !

6 лютого 2023 року  під час несення служби, трагічно обірвалось життя нашого колеги АДВОКАТА,  підполковника ЧАЛОГО АНДРІЯ ГЕННАДІЙОВИЧА працював адвокатом у місті Львові з 2010 року.
     З першого дня війни- доброволець ЗСУ де оберігав львівське небо у складі сил ППО.
 
     Рада адвокатів Львівської області висловлює глибокі співчуття та слова підтримки матері Людмилі, сину Артему, похреснику Іллі, родині та усім побратимам.
 
     Чин похорону відбудеться завтра, 8 лютого, об 11:00 год в м. Пустомити ( каплиця біля Народного дому, вул.Паркова). Поховають Героя на міському цвинтарі у Пустомитах.