Новини

До уваги адвокатів — керівників стажування!

Рада адвокатів Львівської області звертає Вашу увагу на обов'язкові до виконання рішення органів адвокатського самоврядування невиконання яких, за наявності достатніх підстав, може вважатись дисциплінарним проступком адвоката, відповідно до положень Закону України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”, а також бути правовою підставою для застосування інших негативних юридичних наслідків.

            З огляду на викладене вище, керуючись ст. ст. 1, 21, 55, 57 Закону України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”, пунктами 13, 14 17 Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України, затвердженого рішенням Ради адвокатів України за № 85 від 16 лютого 2013 року (з наступними змінами та доповненнями), пунктами 4.1., 4.2., 7.1., 7.4., 7.7.  Положення про організацію та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, затвердженого рішенням Ради адвокатів України за № 6 від 03 лютого 2017 року (з наступними змінами та доповненнями), пунктами 2.1., 2.5. - 2.8., 2.16., 2.18. Положення про забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, затвердженого рішенням Ради адвокатів України за № 72 від 16 лютого 2013 року (з наступними змінами та доповненнями),

просимо Вас:

1.         у термін до 29 грудня 2017 року надати Раді адвокатів Львівської області відомості про підвищення Вами кваліфікації за період з 01 січня 2013 року по 29 грудня 2017 року.

            У зв'язку з цим просимо надати Раді адвокатів Львівської області належним чином посвідчені копії свідоцтв про підвищення кваліфікації, сертифікатів про участь у заходах з підвищення кваліфікації, сертифікатів про проходження навчання за професійними програмами підвищення кваліфікації адвокатами, інші документи, що підтверджують підвищення кваліфікації за вказаний вище період.

2.         у термін до 29 грудня 2017 року надати Раді адвокатів Львівської області відомості щодо сплати Вами щорічних внесків на реалізацію повноважень органів адвокатського самоврядування за період з 2013 по 2017 роки.

            У зв'язку з цим просимо надати Раді адвокатів Львівської області належним чином посвідчені копії платіжних документів про сплату обов‘язкового щорічного внеску за вказаний вище період.

 

            З повагою,

Голова Ради адвокатів Львівської області                                     Павлишин Б.Я.

Назад