Новини

До уваги адвокатів Львівської області.

 Інформуємо  про дві програми, які відбудуться для українських адвокатів у 2018 р. у співпраці з Радою Європи і Товариством юристів Англії та Уельсу.
 
  1. «Успішне звернення до Європейського Суду з прав людини: від теорії до практики». Місце проведення: Рада Європи, Страсбург, Франція. Дати: 9-13 квітня 2018 р. Акредитація семінару Експертною радою з питань акредитації та сертифікації Національної асоціації адвокатів України. Лектори: юристи і судді ЄСПЛ. Робоча мова: українська та російська. Детальна інформація: http://www.cecj.ru/ukr/ Спеціальний тариф за навчання: 760 євро. Кількість місць обмежена.
  2.  «Практичний семінар із загальних питань міжнародного комерційного арбітражу, англійського договірного, сімейного та кримінального права, процедури отримання для іноземних адвокатів статусу Соліситора. Робочі зустрічі за круглими столами з англійськими адвокатами, які зацікавлені у співпраці з українськими колегами». Місце проведення: Товариство юристів Англії та Уельсу. Дати: 8-10 травня 2018 р. м. Лондон, Велика Британія. Робоча мова: російська (послідовний переклад з англійської мови). Детальна інформація: http://www.cecj.ru/london/Спеціальний тариф за навчання: 1390 Євро. Кількість місць обмежена.

Назад