Новини

До уваги адвокатів Львівської області. Обговорення законопроектів

 

Шановні колеги!

 

Відповідно до Положення про Комітет законотворчих ініціатив    з питань адвокатської діяльності, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 71 від 26 лютого 2016 року, Комітет виступає від імені Національної асоціації адвокатів України з ініціативами в галузі правової діяльності    та організовує взаємодію   між адвокатами, юристами і державними структурами для вироблення позиції по теоретичним і практичним  питанням у сфері законотворення та інших процесів, пов'язаних із розбудовою правової держави, впровадження правових реформ.

Відтак,    пропонуємо Вам долучитися до обговорення змін щодо законопроектів  для подальшої взаємодії з  Комітетом Верховної Ради України. А саме - при наявності принципових заперечень чи зауважень   представляти в письмовому вигляді свою окрему думку.

        

Направляю Вам для ознайомлення  наступні  законопроекти, які надійшли на  офіційній портал Верховної Ради:

  1.  № 4277  від 18.03.2016 р.:    проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо запровадження відеофіксації першого допиту затриманого). Авторами законопроекту запропоновано внести зміни до ст. ст.   224 ,  107 КПК України.
  1. № 4094  від 17.02.2016 р.:  проект Закону про захист прав осіб, які проходять опитування (дослідження) на поліграфі. 

 

Розділом ІІ Положення про Раду адвокатів України,   було прийнято РІШЕННЯ № 89 від 26 лютого 2016 року,   яким доручено Комітету законотворчих ініціатив з питань адвокатської діяльності при НААУ підготувати наступне:  

проект пам’ятки та лист - скерування     з інформацією про необхідність роз’яснення затриманим особам про процесуальні права та обов'язки, права на вільний вибір захисника для направлення їх до правоохоронних органів, які здійснюють досудове розслідування та займаються адміністративними затриманнями.

 

Просимо опрацювати запропоновані проекти  та надати пропозиції, зауваження,   принципові заперечення - при наявності, коментарі тощо  до  13 квітня 2016 року  на електронну адресу:  y.zeykan@unba.org.ua 

 

За підсумками публічного обговорення НААУ   направляє  узагальнені пропозиції до розробників законопроектів .

 

 

 

З повагою, 

  

Голова Комітету законотворчих ініціатив з питань адвокатської діяльності при НААУ

Зейкан Ярослав Павлович

 

 Контактна особа: 

 помічник Зейкана Я.П.:    Сисоєва Вероніка Григорівна

 Тел.: + 38 068 676 16 77

           + 38 099 650 08 58

 e-mail: y.zeykan@unba.org.ua

Назад