Новини

ДО УВАГИ АДВОКАТІВ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПО СПЛАТІ ЩОРІЧНИХ ВНЕСКІВ!!!!

Національна  ассоціація  адвоктів України, на своєму сайті, опублікувала  перелік адвокатів, які за  даними  ЄРАУ, не сплатили внески  на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

     Відтак, РАУ планує звернутися з поданням до КДКА відповідних регіонів у разі, якщо заборгованість адвокатів не буде усунена до 7 грудня 2019 року.

       Положенням про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування встановлено, що сплата щорічного внеску на реалізацію повноважень органів адвокатського самоврядування є професійним обов‘язком кожного адвоката. Порушення адвокатом порядку та строків сплати щорічних внесків вважається невиконанням рішення органу адвокатського самоврядування та відповідно вважається дисциплінарним проступком.

         У Положенні зазначено також, що особи, які склали присягу адвоката України та отримали свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю, сплачують щорічний внесок у повному розмірі, незалежно від того, в якому місяці поточного року таке свідоцтво отримано.

         Відповідно до вказаного Положення, щорічний внесок вважається сплаченим з моменту надходження коштів на банківські рахунки органів адвокатського самоврядування.

       Наголошуємо, що дана інформація  стосується також  адвокатів , які отримали свідоцтво адвоката і в той самий день зупинили дію свідоцтва починаючи з 2017 року.

           Внесок можна оплатити через будь-яку банківську установу України. Квитанції можна згенерувати (вказавши рік оплати) :

    https://erau.unba.org.ua/annual-contributions

Назад