Новини

До уваги керівники стажування!!!

        Рада адвокатів Львівської області повідомляє, що з метою оновлення даних у реєстрі керівників стажування та відповідно до Положення про організацію та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, Вам слід принести до 1 січня 2023 року копію довідки з податкової, якщо Ви зареєстровані – як адвокат (самозайнята особа, а не ФОП). Ви як керівники стажування не можете бути зареєстровані як ФОП, однак можлива реєстрація одночасно і як ФОП, і як адвоката. Якщо Ви перебуваєте в АО або АБ просимо надати копію виписка/витягу про форму діяльності. Якщо ви зареєстровані як ФОП (і не бажаєте перереєстровуватись) або взагалі не бажаєте продовжувати керівництво стажування, Вам слід принести заяву про виключення вас з реєстру керівників стажування.
   У разі неподачі документів, Вас буде не допущено до керівництва стажування.

Назад

Новини

СПІВЧУТТЯ !

6 лютого 2023 року  під час несення служби, трагічно обірвалось життя нашого колеги АДВОКАТА,  підполковника ЧАЛОГО АНДРІЯ ГЕННАДІЙОВИЧА працював адвокатом у місті Львові з 2010 року.
     З першого дня війни- доброволець ЗСУ де оберігав львівське небо у складі сил ППО.
 
     Рада адвокатів Львівської області висловлює глибокі співчуття та слова підтримки матері Людмилі, сину Артему, похреснику Іллі, родині та усім побратимам.
 
     Чин похорону відбудеться завтра, 8 лютого, об 11:00 год в м. Пустомити ( каплиця біля Народного дому, вул.Паркова). Поховають Героя на міському цвинтарі у Пустомитах.