Новини

23 липня відбудеться засідання Ради адвокатів за наступним порядком денним:

УВАГА!!!!  НОВА АДРЕСА!!!   м. Львів, вул. Кн. Романа, 1, поверх 3, ауд.302.

Засідання Ради адвокатів Львівської області буде проведено (з дотриманням усіх вимог карантину, в тому числі при наявності  індивідуальних засобів захисту (маска, рукавиці))

 ПРОСИМО з’являтися згідно наступного графіку.

1.Прийняття остаточного звіту про проходження стажування:
10.00
  • Нагорняк Ірина Михайлівна
  • Фальшовник Максим Валерійович
  • Волобуєва Наталія Володимирівна
  • Балич Сергій Романович
  • Безносюк Олег Олександрович
  • Петришин Ірина Михайлівна
  • Колодій Мар’яна Богданівна
11.00
  • Гіщинський Ігор Юрійович
  • Ленько Марта Миколаївна
  • Федчишин Андрій Євгенович
  • Маєвська Марія Василівна
  • Люлюк Анна Романівна
  • Іванило Оксана Павлівна
12.00
  • Шевченко Марта Ігорівна
  • Коропецька Надія Володимирівна
  • Ткачишин Василь Васильович
  • Левицька Ольга Андріївна
  • Бумба Орест Андрійович
  • Серватович Володимир Миколайович
Перенесені:
  • Трохимчук Діана Володимирівна
Продовжені:
  • Дідик Ростислав Ігорович
2.    Прийняття першого проміжного звіту про проходження стажування буде проводитись на платформі ZOOM(посилання буде скинуто на телефон):
14.30
  • Якимів Іван Петрович
  • Верес Мар’ян Романович
  • Миляник Оксана Юріївна
  • Вавричук Назарій Ярославович
  • Рицак Юрій Володимирович
  • Рицак Назар Володимирович
  • Биков Денис Андрійович
  • Букай Світлана Михайлівна
  • Довгун Лілія Андріївна
  • Гнидик Олександра Михайлівна
  • Летнянка Андрій Романович
  • Захарко Ярослав Володимирович
  • Бучинський Володимир Степанович
  • Жукровський Ярослав Іванович
  • Кінь Андрій Васильович
  • Кисельов Олег Євгенович
  • Гнідець Андрій Павлович
  • Возна Любов Олексіївна
  • Галин Олена Володимирівна
  • Хованець Андрій Ігорович
  • Терех Олена Віталіївна
3.    Прийняття другого проміжного звіту про проходження стажування:
  • Загрева Вероніка Борисівна
  • Гавришків Руслан Петрович
  • Лоза Юрій Ярославович
  • Козак Роксолана Ігорівна
  • Станько Ольга Іванівна
  • Гуляйгродський Андрій Володимирович
  • Горпинич Віталій Миколайович
  • Билень Наталія Любомирівна
  • Паньків Вікторія Петрівна
  • Дащишак Оксана Степанівна
  • Заяць Ольга Степанівна
  • Катрич Зоряна-Марія Ігорівна
  • Шевчик  Олег Іванович
  • Кундик Надія Василівна
  • Борисевич Надія Миронівна
  • Стець Всеволод Ростиславович
  • Модрицький Володимир Васильович
  • Колодій Петро Несторович
  • Русанюк Уляна Ярославівна
  • Воробець Роман Іванович
  • Леньо Іван Миколайович

4.Розгляд заяви про направлення на стажування та затвердження індивідуальних планів проходження стажування.

5.Інші питання.

 

Назад