Новини

Програма здачі адвокатського іспиту буде змінена

Рішенням від 15 грудня 2017 № 279 Ради адвокатів України створено Робочу групу з оновлення Програми складання кваліфікаційного іспиту, затвердженої рішенням Ради адвокатів України від 26 лютого 2016 № 68, з метою приведення її у відповідність до змін у чинному законодавстві України.

Кваліфікаційно-дисциплінарні комісії адвокатури регіонів в термін до 20 січня 2018 підготують і подадуть до Секретаріату Вищої дисциплінарної комісії адвокатури пропозиції для оновлення та вдосконалення Програми складання кваліфікаційного іспиту.

Робоча група систематизує пропозиції, підготує узгоджений проект змін до Програми складання кваліфікаційного іспиту і подасть на розгляд Ради адвокатів України для її затвердження.

Згідно з рішенням від 15 грудня 2017 № 280 Ради адвокатів України встановлено, що до затвердження Програми складання кваліфікаційного іспиту в новій редакції, КДКА регіонів проводити кваліфікаційні іспити відповідно до Програми складання кваліфікаційного іспиту в редакції рішення Ради адвокатів України від 26 лютого 2016 № 68, с застосуванням змін у чинному законодавстві України станом на день складання іспиту.

Назад