Новини

Рада адвокатів Львівської області вітає з Днем Адвокатури та Святим Миколаєм!!!

    Нехай кожен адвокат сьогодні відчує себе трішки Святим Миколаєм (покликання якого допомагати) адже не даремно, два свята відзначаються в один день. 
   Адвокат сьогодні стоїть на захисті прав і свобод людини, незважаючи на погодні умови, зайнятість, сімейні потреби чи стан здоров‘я, що зараз як ніколи актуально.
    Бажаємо Вам відчувати радість і гордість за свою діяльність, знаходячи щастя у кожному дні Розвивати почесну місію адвокатури і не забувати, що "АДВОКАТ-це не лише професія, це стиль життя !!!"
     Будьте усі здорові та веселих свят

Назад

Новини

Оголошення Дисциплінарної палати КДКА Львівської області

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Львівської області повідомляє, що у Дисциплінарної палати станом на вересень 2022 року відсутній необхідний кворум для прийняття рішень. У зв’язку із відсутністю правомочності засідань Палати, усі наявні не завершені дисциплінарні провадження будуть передані Вищій кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури (04070, м. Київ, вул. Борисоглібська, будинок 3, 5-й поверх, +380 44 591 2544, info@vkdka.orghttps://vkdka.org/ ) для перерозподілу та направлення таких проваджень для розгляду до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури іншого регіону.

Усі нові скарги (заяви), ухвали щодо поведінки адвоката, якщо такі надходитимуть до КДКА Львівської області, будуть також скеровуватися до ВКДКА для визначення територіальної юрисдикції.