Новини

Рада адвокатів Львівської області вітає з Днем Адвокатури та Святим Миколаєм!!!

    Нехай кожен адвокат сьогодні відчує себе трішки Святим Миколаєм (покликання якого допомагати) адже не даремно, два свята відзначаються в один день. 
   Адвокат сьогодні стоїть на захисті прав і свобод людини, незважаючи на погодні умови, зайнятість, сімейні потреби чи стан здоров‘я, що зараз як ніколи актуально.
    Бажаємо Вам відчувати радість і гордість за свою діяльність, знаходячи щастя у кожному дні Розвивати почесну місію адвокатури і не забувати, що "АДВОКАТ-це не лише професія, це стиль життя !!!"
     Будьте усі здорові та веселих свят

Назад

Новини

СПІВЧУТТЯ !

6 лютого 2023 року  під час несення служби, трагічно обірвалось життя нашого колеги АДВОКАТА,  підполковника ЧАЛОГО АНДРІЯ ГЕННАДІЙОВИЧА працював адвокатом у місті Львові з 2010 року.
     З першого дня війни- доброволець ЗСУ де оберігав львівське небо у складі сил ППО.
 
     Рада адвокатів Львівської області висловлює глибокі співчуття та слова підтримки матері Людмилі, сину Артему, похреснику Іллі, родині та усім побратимам.
 
     Чин похорону відбудеться завтра, 8 лютого, об 11:00 год в м. Пустомити ( каплиця біля Народного дому, вул.Паркова). Поховають Героя на міському цвинтарі у Пустомитах.