Новини

РАУ ВІДТЕРМІНУВАЛА ДО 5 ЛЮТОГО 2023 РОКУ СТРОК ВНЕСЕННЯ ВІДОМОСТЕЙ ДО ЄРАУ АДВОКАТАМИ, ЯКІ НАДАЮТЬ БВПД

  На прохання адвокатів, Рада адвокатів України на позачерговому засіданні 6 січня 2023 року внесла зміни до свого рішення № 124 від 4 листопада 2022 року «Про внесення змін до Порядку ведення Єдиного реєстру адвокатів України», яким встановила новий строк для відображення в ЄРАУ відомостей щодо адвокатів, включених до Реєстру адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
  Такі відомості повинні бути внесені адвокатами до 05 лютого 2023 року.
    Протягом цього часу адвокати, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, мають подати заяву із повідомленням про включення до Реєстру адвокатів до Ради адвокатів регіону за адресою робочого місця або до Ради адвокатів України. Також це можна зробити через Особистий кабінет адвоката в ЄРАУ.
 
Нагадуємо механізм подачі інформації до ЄРАУ адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу:
1. Через Особистий кабінет адвоката.
- потрібно зайти в свій обліковий запис адвоката в Особистому кабінеті на сайті НААУ,
- в розділі «Редагування профілю» обрати відмітку про надання БПД, додати документи.
- зберегти зміни.
2. До Ради адвокатів регіону за адресою робочого місця або до Ради адвокатів України.
- потрібно написати заяву (форма довільна) із зазначенням відомостей про перебування у Реєстрі адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та/або укладення контракту.
-якщо адвокат уклав контракт про надання БВПД, то він у заяві повідомляє лише його реквізити (сам контракт подавати не потрібно). У випадку закінчення строку дії контракту, про який адвокат повідомляв раніше, і укладення нового контракту, адвокат подає уточнені відомості про це.
-заява може бути подана особисто, поштою або в порядку електронного документообігу з накладенням електронного підпису.

Назад

Новини

СПІВЧУТТЯ !

6 лютого 2023 року  під час несення служби, трагічно обірвалось життя нашого колеги АДВОКАТА,  підполковника ЧАЛОГО АНДРІЯ ГЕННАДІЙОВИЧА працював адвокатом у місті Львові з 2010 року.
     З першого дня війни- доброволець ЗСУ де оберігав львівське небо у складі сил ППО.
 
     Рада адвокатів Львівської області висловлює глибокі співчуття та слова підтримки матері Людмилі, сину Артему, похреснику Іллі, родині та усім побратимам.
 
     Чин похорону відбудеться завтра, 8 лютого, об 11:00 год в м. Пустомити ( каплиця біля Народного дому, вул.Паркова). Поховають Героя на міському цвинтарі у Пустомитах.