Новини

Семінар-тренінг 24.04

Рада Європи у співпраці з Радою адвокатів Львівської області та Львівським відділенням Асоціації правників України проводить семінар-тренінг з європейських механізмів захисту прав людини. Тренінг проводиться в рамках спільного проекту між Європейським Союзом та Радою Європи в Україні «Посилення спроможностей адвокатів та правозахисників щодо реалізації на національному рівні положень Європейської конвенції з прав людини та Європейської соціальної хартії (переглянутої)».

Тренінг на тему «Конвенційні механізми захисту прав людини та заборона дискримінації у практиці Європейського суду з прав людини» відбудеться 24 квітня 2015 року у Львові у приміщенні конференц-залу Українського католицького університету за адресою м. Львів, вул. І. Свєнціцького, 17 (IVповерх).

На тренінгу будуть розглядатися положення статті (14) про заборону дискримінації Європейської конвенції з прав людини, її тлумачення та практика її застосування Європейським судом з прав людини, зокрема в контексті рішень проти України та питань дискримінації за різними ознаками. Учасникам тренінгу буде надана окрема можливість залучитися до дистанційних ресурсів Ради Європи із самоосвіти для юристів у галузі прав людини через програму ХЕЛП (Programme HELP). 

УМОВИ УЧАСТІ: До участі в семінарі запрошуються практикуючі адвокати та правозахисники, зацікавлені в глибшому вивчені зазначених вище положень Європейської конвенції з прав людини та в подальшому її активному використанні у своїй повсякденній професійній діяльності.

Участь у семінарі безкоштовна, однак учасники повинні будуть самі оплатити вартість свого проїзду до Львову. Офіс Ради Європи (у рамках вищезазначеного проекту) покриває наступні витрати:

-        роздаткові матеріали для учасників семінару

-        харчування (обід та каво-паузи) під час заходу.

 ПРОЦЕДУРА ПОДАННЯ ЗАЯВКИ: До участі запрошуються правозахисники, представники громадських організацій та адвокати, зацікавлені у поглибленні знань у сфері захисту прав людини. Зацікавленим кандидатам слід надіслати заявку з темою «Стаття 14– Львів 24.04.2015», яка складається з короткого мотиваційного листа та резюме (не більше однієї сторінки) не пізніше  23 квітня 2015 року на електронну адресу hudym@mail.ru.

 Максимальна кількість відібраних кандидатів не перевищуватиме 30 осіб.

Додаткова організаційна інформація буде надіслана відібраним учасникам за зазначеною в їх резюме електронною адресою перед початком тренінгу.

 ІЗ ЗАПИТАННЯМИ щодо семінару можна звертатися до Дмитра Гудими (+380506749784).

Назад