Новини

ШАНОВНА АДВОКАТСЬКА СПІЛЬНОТА!

Рада адвокатів Львівської області щиро вітає із професійним святом - ДНЕМ АДВОКАТУРИ!

Переживаючи зараз нелегкі часи, на інститут адвокатури покладено дуже важливу функцію – захист прав і свобод людини у воєнний час, тому ми повинні спрямувати як ніколи всі свої зусилля для підтримання суспільної злагоди та порядку.

Велика подяка та щирі привітання нашим АДВОКАТАМ-ВОЇНАМ і АДВОКАТАМ-ВОЛОНТЕРАМ, які завдяки своїй активній громадянській позиції допомагають захищати нашу УКРАЇНУ, незважаючи на всі труднощі та представляючи інститут адвокатури у світлі справедливості, незалежності і чесності.

ВИ - ВЗІРЕЦЬ ЛЮДЯНОСТІ ТА ДОБРОЧИНСТВА!!!

Від щирого серця бажаємо усій спільноті адвокатів міцного здоров’я, життєвої наснаги, щоденних професійних досягнень та плідної праці.

Щоб Ви здобували повагу колег та винагороджувалися довірою людей.

Нехай небо над головою якнайшвидше буде мирним, а професійні зусилля спрямовуються на благо та процвітання України!

 

 

Назад

Новини

СПІВЧУТТЯ !

6 лютого 2023 року  під час несення служби, трагічно обірвалось життя нашого колеги АДВОКАТА,  підполковника ЧАЛОГО АНДРІЯ ГЕННАДІЙОВИЧА працював адвокатом у місті Львові з 2010 року.
     З першого дня війни- доброволець ЗСУ де оберігав львівське небо у складі сил ППО.
 
     Рада адвокатів Львівської області висловлює глибокі співчуття та слова підтримки матері Людмилі, сину Артему, похреснику Іллі, родині та усім побратимам.
 
     Чин похорону відбудеться завтра, 8 лютого, об 11:00 год в м. Пустомити ( каплиця біля Народного дому, вул.Паркова). Поховають Героя на міському цвинтарі у Пустомитах.