Новини

Шановні колеги!

До нас по допомогу звернувся адвокат захищає нашу незалежність від московського окупанта у лавах Збройних Сил України Його підрозділ потребує нашої допомоги:  ПРИДБАННЯ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ для мобільного та безпечного пересування між блокпостами.
Ми – адвокатська спільнота Львівщини можемо долучитись до збору коштів для придбання автомобіля за кордоном та його подальшого транспортування для потреб підрозділу, у якому служить наш колега та його побратими. 
Номер КАРТКИ для ЗБОРУ коштів 4149390007473449. 
Контактна особа Хамандяк Богдан (адвокат м.Дрогобич) Номер телефону 0673350775
Звіт про використані кошти буде надано після купівлі та доставки транспортного засобу до місця призначення. 
ПРОШУ ПІДТРИМАТИ! СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ МИ ЗМОЖЕМО

Назад

Новини

Оголошення Дисциплінарної палати КДКА Львівської області

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Львівської області повідомляє, що у Дисциплінарної палати станом на вересень 2022 року відсутній необхідний кворум для прийняття рішень. У зв’язку із відсутністю правомочності засідань Палати, усі наявні не завершені дисциплінарні провадження будуть передані Вищій кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури (04070, м. Київ, вул. Борисоглібська, будинок 3, 5-й поверх, +380 44 591 2544, info@vkdka.orghttps://vkdka.org/ ) для перерозподілу та направлення таких проваджень для розгляду до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури іншого регіону.

Усі нові скарги (заяви), ухвали щодо поведінки адвоката, якщо такі надходитимуть до КДКА Львівської області, будуть також скеровуватися до ВКДКА для визначення територіальної юрисдикції.