Новини

Шановні колеги, Раді повідомити Вас про старт програми „Адвокат майбутнього” та початок відбору її учасників.

Адвокат майбутнього” – програма, що покликана підтримати співтовариство однодумців-професіоналів, які прагнуть підвищити якість правничої допомоги, ефективно впроваджувати реформи у сфері правосуддя та розвивати професійну спільноту.

Програма складається з наступних навчальних модулів:

  1. Робота з клієнтом;
  2. Взаємодія з колегами — процесуальними опонентами в суді;
  3. Комунікація у юридичному співтоваристві;
  4. Зв’язки з громадськістю та медіа.

 

Навчальні модулі проходитимуть у Києві, Львові, Харкові та Одесі.

Участь у програмі безоплатна.

 

Відбір учасників відбуватиметься за результатами розгляду заявок, що необхідно подати до 9 грудня на сайті програми www.tomorrowslawyer.org та, за необхідності, пройти skype-інтерв’ю.

 

Програма „Адвокат майбутнього” реалізовується Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу, за підтримки проекту „Доступна та якісна правова допомога в Україні”, що фінансується Урядом Канади та впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги.

 

Будемо Вам надзвичайно вдячні, якщо Ви розповсюдите інформацію про програму серед адвокатів Львівської області, щоб якнайбільша кількість колег змогла дізнатись про програму і взяти участь у відборі учасників.

У разі виникнення питань звертайтесь, будь ласка, до асистента програми Олександри Проценко за телефоном +380 (44) 222-5068 або пишіть на електронну пошту protsenko@tomorrowslawyer.org

 

 

З повагою,

Команда програми «Адвокат майбутнього»

 

Додаток: Опис та умови участі у програмі „Адвокат майбутнього”.

Назад