Новини

ТОВ «ВіеНеС» запрошує Вас взяти участь в міжнародному юридичному форумі у місті Вільнюсі 11-13 серпня 2016 р.

Шановні Партнери!
ТОВ «ВіеНеС» запрошує Вас взяти участь в міжнародному юридичному форумі 
у місті Вільнюсі 11-13 серпня 2016 р.

на тему:

«Судова практика у сфері захисту прав 
на торговельні марки»


Крім офіційної частини на Вас чекають:

- Триденне перебування в прекрасному місті Вільнюсі;
- Цікаві екскурсії;
- Комфортні двохмісні номери;
- Смачна кухня;
- Нові знайомства, налагодження ділових зв’язків;
- Обмін знаннями та досвідом з іноземними партнерами;
- Незабутні враження від поїздки :)


Відкрита реєстрація учасників! Кількість місць обмежена!!!Доповідачі семінару:


Бенатов Данило Емілович - Патентний повірений України, партнер патентного Бюро «Др. Еміл Бенатов та Партнери» (Україна-Болгарія).
Ольга Шевченко - Адвокат патентного Бюро «Др. Еміл Бенатов та Партнери» за спеціалізацією: право інтелектуальної власності, господарське право.
Аушра Пакенене - Європейський патентний повірений по товарних знаках, патентам і дизайну. Партнер юридичної компанії AAA Law (Литва) . Представник клієнтів в спорах про товарні знаки і патенти в Державному патентному бюро Литви, в Європейському патентному бюро, у Відомстві по гармонізації на внутрішньому ринку (OHIM), у Всесвітній організації інтелектуальної власності (WIPO) і в судах.
Светлана Корольова- Патентний повірений Республіки Білорусь з 1999 року, євразійський патентний повірений з 2005 року. Представляє інтереси білоруських та іноземних клієнтів перед Національним центром інтелектуальної власності, Апеляційною радою, Євразійським патентним відомством, Федеральною службою з інтелектуальної власності, патентам і товарним знакам Російської Федерації (Роспатентом), Державним митним комітетом, Державною комісією з сортовипробування, надає допомогу при представництві перед судовою колегією у справах інтелектуальної власності Верховного суду Республіки Білорусь. Основна сфера професійних інтересів - захист прав на товарні знаки.

Питання для розгляду:

1. Підстави для визнання недійсними свідоцтв на знаки для товарів і послуг. Пропонується розглянути судову практику у площинах визначення "сильного" ("домінуючого") елемента позначення; порівняння комбінованих та словесних позначень для визначення їх схожості; використання об'єктів авторського права у зареєстрованих позначеннях;

2.
 Дострокове припинення дії свідоцтв на знаки для товарів і послуг;

3.
 Захист власників торгівельних марок з огляду на застосування принципу вичерпання прав;

4.
 Правоохоронні органи – практика захисту прав на торгівельні марки у контексті доказування порушення прав, використання позначень у доменних іменах.

5.
 Збір доказової бази для доказування права попереднього користувача торгівельної марки;

6.
 Контрафактні товари - алгоритм захисту прав власника реєстрації ТМ на митному кордоні.


*УВАГА!
 При необхідності відкритті візи потрібно повідомити завчасно для подачі документів . Вартість візи оплачується окремо!

** За детальною програмою заходу, а також з питань вартості та умов участі в семінарі, звертайтесь в головний офіс за нижче вказаними телефонами, або пишіть нам! 
    Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!

-- 

Назад