Новини

УВАГА! Закінчується дія ордерних книг виданих радами адвокатів регіонів!!!

З 2019 року бланки ордерів генеруються онлайн через «Особистий кабінет адвоката» на офіційному веб-сайті Національної асоціації адвокатів України. Ордер містить обов’язкові реквізити, частина яких заповнюється при генерації автоматично, серед них - двовимірний штрих-код (QR-код) з посиланням на профайл адвоката в ЄРАУ. Решту реквізитів адвокат заповнює самостійно.
До 1 січня 2022 року також можна користуватись ордерними книжками отриманими у радах адвокатів регіонів.
НАГОЛОШУЄМО!!! ордери отримані в радах адвокатів регіонів діють з 1 січня 2022 року лише до закінчення повноважень адвоката у конкретній справі (провадженні). 
Адвокати які не внесли в особовий кабінет ЄРАУ відомостей щодо найменування форми адвокатської діяльності ( Адвокатське об’єднання, Адвокатське бюро, Індивідуальна адвокатська діяльність) та контактних даних про адвоката будуть позбавлені можливості згенерувати ордер на надання правничої допомоги, оскільки система таких бачити небуде!!!
Рішенням РАУ No41 від 12 квітня 2019 року визнано таким, що втратило чинність Положення про ордер на надання правової допомоги та порядок ведення реєстру ордерів, затвердженого рішенням Ради адвокатів України No 36 від 17 грудня 2012 року, із змінами та доповненнями, крім Додатку No 1 до Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів, затвердженого рішенням Ради адвокатів України No 36 від «17» грудня 2012 року та пункту 18 Положення, які діють до 01 січня 2022 року.

Назад

Новини

Оголошення Дисциплінарної палати КДКА Львівської області

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Львівської області повідомляє, що у Дисциплінарної палати станом на вересень 2022 року відсутній необхідний кворум для прийняття рішень. У зв’язку із відсутністю правомочності засідань Палати, усі наявні не завершені дисциплінарні провадження будуть передані Вищій кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури (04070, м. Київ, вул. Борисоглібська, будинок 3, 5-й поверх, +380 44 591 2544, info@vkdka.orghttps://vkdka.org/ ) для перерозподілу та направлення таких проваджень для розгляду до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури іншого регіону.

Усі нові скарги (заяви), ухвали щодо поведінки адвоката, якщо такі надходитимуть до КДКА Львівської області, будуть також скеровуватися до ВКДКА для визначення територіальної юрисдикції.