Новини

Захист звітів переноситься на грудень місяць.

З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19) в приміщенні Ради адвокатів Львівської області в період різкого зростання у Львівській області кількості захворювань на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 та на підставі Протоколу № 44 від 28.10.2021 року позапланового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
    з 30 жовтня 2021 року  Рада адвокатів Львівської області тимчасово переходить в обмежений режим роботи.
 
 Захист звітів переноситься на грудень місяць.
Детальніша інформація щодо  дати і місця проведення буде виставлена  пізніше.

Назад

Новини

Оголошення Дисциплінарної палати КДКА Львівської області

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Львівської області повідомляє, що у Дисциплінарної палати станом на вересень 2022 року відсутній необхідний кворум для прийняття рішень. У зв’язку із відсутністю правомочності засідань Палати, усі наявні не завершені дисциплінарні провадження будуть передані Вищій кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури (04070, м. Київ, вул. Борисоглібська, будинок 3, 5-й поверх, +380 44 591 2544, info@vkdka.orghttps://vkdka.org/ ) для перерозподілу та направлення таких проваджень для розгляду до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури іншого регіону.

Усі нові скарги (заяви), ухвали щодо поведінки адвоката, якщо такі надходитимуть до КДКА Львівської області, будуть також скеровуватися до ВКДКА для визначення територіальної юрисдикції.